HAŞERE İLE MÜCADELE

Firmamızdan hizmet alan ya da almayan tüm binalar, apartmanlar ya da daire sakinleri bu hizmetimizden faydalanabilir. Doğru uygulama ile çevre sağlığına zararı olmayan insektisitler kullanılarak, yaşam alanlarınızda bulunan tüm haşere çeşitleri için uygulama yapılmaktadır. 
Daire içi alanlarda özellikle pervaz, pencere, duvar dipleri ve köşelerdeki açıklar veya çatlaklar. Mutfak dolaplarının görünmeyen kısımları, odalarda bulunan ağır eşyaların görünmeyen kısımları gibi alanlara yapılacak olan uygulama ile haşerelerin yok edilmesi mümkün hale gelmektedir.
Binalarda bodrum katlar, bina girişleri, sığınak, otopark gibi ortak alanlara daha yoğun ve kontrollü uygulamalar yaparak, su giderlerinden veya bina duvarlarında bulunan çatlaklardan gelmekte olan, üremeye çalışan haşerelerin de önüne geçilmektedir.
Kullanılan insektisitler sağlık bakanlığı onaylı olup, uygulamayı yapan ekip üyelerimizin de ayrıca uygulama belgesi mevcuttur. Evlerinizde yasaya aykırı üretilmiş, onayı olmayan ya da ağır zirai tarım ilaçları kullanmadan, kokusu ya da çevre sağlığına olan zararları ile ailenizi veya varsa evcil hayvanlarınızı riske atmadan bu hizmeti almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Teklif iste