TADİLAT VE DEKORASYON

Ekibimiz, daire içinde yapmak istediğiniz değişiklik ile ilgili gerekli irtibatları kurarak gerekli izinleri alıyor, talep ettiğiniz tüm değişiklikler için mimar kadromuz çalışıyor ve alanın en iyi şekilde kullanılabileceği şekilde çözümler sunuyoruz.

Sonrasında tüm ekibimiz işe başlayarak sizlere dairenizin yeni halini sunuyoruz. Banyo içi tadilatlarda duş kabini, lavabo, banyo dolapları gibi ürünler, çizim aşamasında sizlere iletiliyor, tercihinize göre çalışmalar başlıyor. Farklı renkler ve materyaller seçebiliyorsunuz.

Mutfak içi tadilatlarda dolaplar, beyaz eşya yerleri, mermer, granit vb. ürünlerin içerisinden seçtiklerinizi çizim aşamasında hazırlıyor ve sizlere iletiyoruz. Tercihinize göre mutfağınıza yeni bir görünüm kazandırıyoruz.
Salon, yatak odası, çocuk odası, teras, balkon, kısacası dairenizle ilgili aklınıza gelebilecek her alanda mimarlarımız en verimli kullanım şeklini tasarlıyor, talep ve tercihinize istinaden ekibimiz gerekli tüm işlemleri sırasıyla yerine getiriyor.

Tüm dairenizi tek seferde tadilata sokmak istediniz ve konaklayacak farklı bir daireniz yok. Biz sizler için bunu da düşündük. 2+1 ve 3+1 geçici konaklama evlerimizde sizleri misafir ediyoruz. Herhangi bir kira-aidat ücreti ödemeden gerekli tadilat işlemleri bitene kadar oturumunuz sağlandıktan sonra, sizleri tekrar kendi dairenize taşıyoruz.

Binalarınızın çatısından bodrum katına kadar tadilat, dekorasyon, iyileştirme ya da ilave talebiniz var ise binalara da hizmet veriyoruz. Dış cephe kaplama, tesisat, boya-badana, fayans/granit döşeme vb. aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınız veya talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif iste